www.e-vestnik.bg
Фийд за коментари Фийд за публикации
неделя, 24 юни 2018
БългарияСвятМения и коментариЗдраве и наукаАрт и шоу

Програма на световното първенство по футбол 2018 Русия

14 Юни 2018

 

Купата и топката на Световното първенство по футбол в Русия 2018. Снимка: Адидас

14 юни    18.00    Русия - Саудитска Арабия    група А    БНТ 1, БНТ HD

15 юни    15.00    Египет - Уругвай        група А    БНТ 1, БНТ HD
15 юни    18.00    Мароко - Иран        група В    БНТ 1, БНТ HD
15 юни    21.00    Португалия - Испания    група В    БНТ 1, БНТ HD

16 юни    13.00    Франция - Австралия    група С    БНТ 1, БНТ HD
16 юни    16.00    Аржентина - Исландия    група С    БНТ 1, БНТ HD
16 юни    19.00    Перу - Дания        група D    БНТ HD
16 юни    22.00    Хърватия - Нигерия    група D    БНТ 1, БНТ HD

17 юни    15.00    Коста Рика - Сърбия    група E    БНТ 1, БНТ HD
17 юни    18.00    Германия - Мексико    група F    БНТ 1, БНТ HD
17 юни    21.00    Бразилия - Швейцария    група E    БНТ 1, БНТ HD

18 юни    15.00    Швеция - Южна Корея    група F    БНТ 1, БНТ HD
18 юни    18.00    Белгия - Панама        група G    БНТ 1, БНТ HD
18 юни    21.00    Тунис - Англия        група G    БНТ 1, БНТ HD

19 юни    15.00    Колумбия - Япония        група Н    БНТ 1, БНТ HD
19 юни    18.00    Полша - Сенегал        група Н    БНТ 1, БНТ HD
19 юни    21.00    Русия - Египет        група А    БНТ 1, БНТ HD

20 юни    18.00    Уругвай - Саудитска Арабия    група А    БНТ 1, БНТ HD
20 юни    15.00    Португалия - Мароко    група В    БНТ 1, БНТ HD
20 юни    21.00    Иран - Испания        група В    БНТ 1, БНТ HD

21 юни    15.00    Дания - Австралия        група С    БНТ 1, БНТ HD
21 юни    18.00    Франция - Перу        група С    БНТ 1, БНТ HD
21 юни    21.00    Аржентина - Хърватия    група D    БНТ 1, БНТ HD
22 юни    15.00    Бразилия - Коста Рика    група E    БНТ 1, БНТ HD
22 юни    18.00    Нигерия - Исландия    група D    БНТ 1, БНТ HD
22 юни    21.00    Сърбия - Швейцария    група E    БНТ 1, БНТ HD

23 юни    15.00    Белгия - Тунис        група G    БНТ 1, БНТ HD
23 юни    18.00    Южна Корея - Мексико    група F    БНТ 1, БНТ HD
23 юни    21.00    Германия - Швеция        група F    БНТ 1, БНТ HD

24 юни    15.00    Англия - Панама        група G    БНТ 1, БНТ HD
24 юни    18.00    Япония - Сенегал        група H    БНТ 1, БНТ HD
24 юни    21.00    Полша - Колумбия        група H    БНТ 1, БНТ HD

25 юни    17.00    Уругвай - Русия        група А    БНТ 1
25 юни    17.00    Саудитска Арабия - Египет    група А    БНТ HD
25 юни    21.00    Иран - Португалия        група В    БНТ HD
25 юни    21.00    Испания - Мароко        група В    БНТ 1

26 юни    17.00    Дания - Франция        група С    БНТ 1
26 юни    17.00    Австралия - Перу        група С    БНТ HD
26 юни    21.00    Нигерия - Аржентина    група D    БНТ 1
26 юни    21.00    Исландия - Хърватия    група D    БНТ HD

27 юни    17.00    Южна Корея - Германия    група F    БНТ 1
27 юни    17.00    Мексико - Швеция        група F    БНТ HD
27 юни    21.00    Сърбия - Бразилия        група E    БНТ 1
27 юни    21.00    Швейцария - Коста Рика    група E    БНТ HD

28 юни    17.00    Сенегал - Колумбия    група H    БНТ HD
28 юни    17.00    Япония - Полша        група H    БНТ 1
28 юни    21.00    Панама - Тунис        група G    БНТ HD
28 юни    21.00    Англия - Белгия        група G    БНТ 1

Директни елиминации и финали

Осминафинали

30 юни    17.00    Победител група С - Втори група D    БНТ 1, БНТ HD
30 юни    21.00    Победител група А - Втори група В    БНТ 1, БНТ HD

1 юли    17.00    Победител група В - Втори група А    БНТ 1, БНТ HD
1 юли    21.00    Победител група D - Втори група C    БНТ 1, БНТ HD

2 юли    17.00    Победител група Е - Втори група F    БНТ 1, БНТ HD
2 юли    21.00    Победител група G - Втори група H    БНТ 1, БНТ HD

3 юли    17.00    Победител група F - Втори група E    БНТ 1, БНТ HD
3 юли    21.00    Победител група H - Втори група G    БНТ 1, БНТ HD

Четвъртфинали

6 юли    17.00    Победител 1А/2В - Победител 1С/2D    БНТ 1, БНТ HD
6 юли    21.00    Победител 1Е/2F - Победител 1G/2H    БНТ 1, БНТ HD

7 юли    17.00    Победител 1F/2E - Победител 1H/2G    БНТ 1, БНТ HD
7 юли    21.00    Победител 1B/2A - Победител 1D/2C    БНТ 1, БНТ HD

Полуфинали

10 юли    21.00    Победителите от четъртфинал 1 и 2    БНТ 1, БНТ HD
11 юли    21.00    Победителите от четъртфинал 3 и 4    БНТ 1, БНТ HD

14 юли    17.00    Мач за трето място    БНТ 1, БНТ HD

15 юли    18.00    Финал    БНТ 1, БНТ HD




Етикет: ,

 


Коментарите под статиите са спрени от юни 2015 г. във връзка с решение на Европейския съд, според което собственикът на сайта носи съдебна отговорност за написано от читатели. E-vestnik.bg е обект на съдебни претенции и влиза в съдебни разходи по повод свои публикации, и няма възможност да модерира и читателски форум и да носи отговорност за него. Сайтът разчита и на дарения от читатели, за да се запази като място за мнения извън контролираните медии.






 Начало | България | Свят | Мнения & Co | Интервю | Писмо от | Здраве, Наука & Тех | ИStoRии | Малък коментар | Арт & Шоу | Спорт | Виното | Фотогалерия | Видео | Връзка с нас


  

ЗА АВТОРСКИТЕ ПРАВА В САЙТА | ЗА ВРЪЗКА С НАС | ЗА РЕКЛАМА

направен 2007-2018® с мерак design and develop by www.ljube.com 2007 w.ljube.com