Програма на световното първенство по футбол 2018 Русия
14 юни 18.00 Русия – Саудитска Арабия група А БНТ 1, БНТ HD
15 юни 15.00 Египет – Уругвай група А БНТ 1, БНТ HD
15 юни 18.00 Мароко – Иран група В БНТ 1, БНТ HD
15 юни 21.00 Португалия – Испания група В БНТ 1, БНТ HD
16 юни 13.00 Франция – Австралия група С БНТ 1, БНТ HD
16 юни 16.00 Аржентина – Исландия група С БНТ 1, БНТ HD
16 юни 19.00 Перу – Дания група D БНТ HD
16 юни 22.00 Хърватия – Нигерия група D БНТ 1, БНТ HD
17 юни 15.00 Коста Рика – Сърбия група E БНТ 1, БНТ HD
17 юни 18.00 Германия – Мексико група F БНТ 1, БНТ HD
17 юни 21.00 Бразилия – Швейцария група E БНТ 1, БНТ HD
18 юни 15.00 Швеция – Южна Корея група F БНТ 1, БНТ HD
18 юни 18.00 Белгия – Панама група G БНТ 1, БНТ HD
18 юни 21.00 Тунис – Англия група G БНТ 1, БНТ HD
19 юни 15.00 Колумбия – Япония група Н БНТ 1, БНТ HD
19 юни 18.00 Полша – Сенегал група Н БНТ 1, БНТ HD
19 юни 21.00 Русия – Египет група А БНТ 1, БНТ HD
20 юни 18.00 Уругвай – Саудитска Арабия група А БНТ 1, БНТ HD
20 юни 15.00 Португалия – Мароко група В БНТ 1, БНТ HD
20 юни 21.00 Иран – Испания група В БНТ 1, БНТ HD
21 юни 15.00 Дания – Австралия група С БНТ 1, БНТ HD
21 юни 18.00 Франция – Перу група С БНТ 1, БНТ HD
21 юни 21.00 Аржентина – Хърватия група D БНТ 1, БНТ HD
22 юни 15.00 Бразилия – Коста Рика група E БНТ 1, БНТ HD
22 юни 18.00 Нигерия – Исландия група D БНТ 1, БНТ HD
22 юни 21.00 Сърбия – Швейцария група E БНТ 1, БНТ HD
23 юни 15.00 Белгия – Тунис група G БНТ 1, БНТ HD
23 юни 18.00 Южна Корея – Мексико група F БНТ 1, БНТ HD
23 юни 21.00 Германия – Швеция група F БНТ 1, БНТ HD
24 юни 15.00 Англия – Панама група G БНТ 1, БНТ HD
24 юни 18.00 Япония – Сенегал група H БНТ 1, БНТ HD
24 юни 21.00 Полша – Колумбия група H БНТ 1, БНТ HD
25 юни 17.00 Уругвай – Русия група А БНТ 1
25 юни 17.00 Саудитска Арабия – Египет група А БНТ HD
25 юни 21.00 Иран – Португалия група В БНТ HD
25 юни 21.00 Испания – Мароко група В БНТ 1
26 юни 17.00 Дания – Франция група С БНТ 1
26 юни 17.00 Австралия – Перу група С БНТ HD
26 юни 21.00 Нигерия – Аржентина група D БНТ 1
26 юни 21.00 Исландия – Хърватия група D БНТ HD
27 юни 17.00 Южна Корея – Германия група F БНТ 1
27 юни 17.00 Мексико – Швеция група F БНТ HD
27 юни 21.00 Сърбия – Бразилия група E БНТ 1
27 юни 21.00 Швейцария – Коста Рика група E БНТ HD
28 юни 17.00 Сенегал – Колумбия група H БНТ HD
28 юни 17.00 Япония – Полша група H БНТ 1
28 юни 21.00 Панама – Тунис група G БНТ HD
28 юни 21.00 Англия – Белгия група G БНТ 1
Директни елиминации и финали
Осминафинали
30 юни, събота
17.00 часа Франция – Аржентина БНТ 1, БНТ HD
21.00 часа Уругвай – Португалия БНТ 1, БНТ HD
1 юли неделя
17.00 часа Испания – Русия БНТ 1, БНТ HD
21.00 часа Хърватия – Дания БНТ 1, БНТ HD
2 юли, понеделник
17.00 часа Бразилия – Мексико БНТ 1, БНТ HD
21.00 часа Белгия – Япония БНТ 1, БНТ HD
3 юли, вторник
17.00 часа Швеция – Швейцария БНТ 1, БНТ HD
21.00 часа Колумбия – Англия БНТ 1, БНТ HD
Четвъртфинали
6 юли, петък
17.00 Франция – Уругвай БНТ 1, БНТ HD
21.00 Бразилия – Белгия БНТ 1, БНТ HD
7 юли, събота
17.00 Швеция – Англия БНТ 1, БНТ HD
21.00 Русия – Хърватия БНТ 1, БНТ HD
Полуфинали
10 юли 21.00 Победителите от четъртфинал 1 и 2 БНТ 1, БНТ HD
11 юли 21.00 Победителите от четъртфинал 3 и 4 БНТ 1, БНТ HD
14 юли 17.00 Мач за трето място БНТ 1, БНТ HD
15 юли 18.00 Финал БНТ 1, БНТ HD